wtorek, 21 lutego 2012

Tworzenie kursów e-learningowych na platformie Moodle - od 27 lutego 2012

Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie e-learningowym "Tworzenie kursów e-learningowych na platformie Moodle dla niewtajemniczonych", który rozpocznie się 27 lutego 2012r. na stronie Bibliotecznego Centrum Zdalnej Edukacji.

Proponujemy Państwu udział w kursie w pełni realizowanym przez Internet. Wielką zaletą tej formy jest to, że to Państwo będą decydować o czasie i miejscu nauki.

Kurs jest skierowany do wszystkich osób zainteresowanych wykorzystaniem możliwości platformy Moodle w swojej pracy. Wyposaży uczestników w podstawową wiedzę i umiejętności umożliwiające samodzielne organizowanie i prowadzenie zajęć na odległość. Przygotuje ich też do tworzenia i opracowywania materiałów dydaktycznych wykorzystywanych w procesie kształcenia na odległość.

Zapisy na kurs będą prowadzone bezpośrednio na platformie e-learningowej (moodle.wmbp.edu.pl) od 17 do 26 lutego. Liczba miejsc ograniczona (30 osób).

Aby zapisać się na kurs należy założyć konto na platformie e-learningowej - moodle.wmbp.edu.pl, a następnie zapisać się na kurs (po zalogowaniu się na platformie wybieramy z listy kursów "Tworzenie kursów e-learningowych na platformie Moodle" i po pojawieniu się komunikatu potwierdzamy naszą wolę zapisania się na ww. kurs).

Aby wziąć udział w zajęciach, konieczne jest posiadanie:
  • elementarnych umiejętności korzystania z: komputera, Internetu, poczty elektronicznej, platformą Moodle od strony Studenta (uczestnika),
  • oprogramowania biurowego (przede wszystkim programów MS Word i MS PowerPoint) oraz posługiwania się ,
  • komputera z dostępem do: Adobe Reader, MS Office, programu do przeglądania filmów, przeglądarkę Mozilla Firefox lub Internet Explorer, Internetu oraz włączoną w przeglądarce możliwość przyjmowania cookies (ciasteczek),
  • konta poczty elektronicznej.
Szczegółowy opis kursu

Bliższych informacji udziela Anna Szeląg – Wydział Promocji i Współpracy z Bibliotekami, 55 237 62 73, e-mail: anna.szelag@wmbp.edu.pl
Anna Szeląg
źródło:http://wmbp.edu.pl/news/537/151/

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Hellο all, herе every onе is ѕharing thesе familіaгitу, sο it's nice to read this web site, and I used to pay a visit this weblog everyday.

Here is my weblog free racing games